Indywidualna sesja oddechowa to głęboka i transformująca praktyka, dająca wymierne efekty w życiu. Jak możesz skorzystać z pracy z oddechem? Odpowiedzi znajdziesz tu.

Podczas spotkania w kameralnej atmosferze możesz liczyć na pełną prywatność i komfort. Jako praktyk oddechu mogę wtedy poświęcić całą uwagę tobie. Ponadto, jeśli obszar, z którym pracujesz wymaga większej ilości sesji, wspieram twój proces przez cały ten czas. 

Podczas spotkań indywidualnych wykorzystuję również ćwiczenia z obszarów coachingu, pracy z ciałem, konstelacji rodzinnych i dialogu z głosem.

 

Sesje oddechowe on-line

Sesje oddechowe przez internet dają równie dobre efekty, a z różnych powodów mogą być dla wielu osób jedynym możliwym rozwiązaniem. Jeśli masz doświadczenie w pracy z oddechem i znasz tę metodę, możemy od razu pracować on-line. Jeśli dopiero zaczynasz, proponuję spotkanie wprowadzające. Poznasz na nim metodę i kilka podstawowych ćwiczeń oddechowych, niezbędnych do dalszej, pogłębionej pracy z oddechem. To również przydatne narzędzia, do zastosowania od razu w codziennym życiu.

Jak wygląda sesja oddechowa?

Całe spotkanie trwa około 100 minut. Jedyne, o co potrzebujesz zadbać, to wygodny strój, który nie będzie krępował oddechu.

Sesja najczęściej odbywa się na leżąco – na materacu lub macie, czasem na siedząco. W sesji oddechu transmodalnego można i warto rozmawiać, a ilość potrzebnych słów zależy od jej przebiegu. Nieodłącznym elementem jest tu również muzyka.

Przebieg sesji

Zaczniemy od rozmowy o tym, z czym chcesz pracować i pomogę Ci wyłonić intencję.

Następnie przejdziemy do właściwej sesji oddechowej. W jej trakcie będę obserwował Twój oddech i ruch ciała, zadawał pytania i stosował interwencje, aby bezpiecznie przeprowadzić Cię przez cały proces.

Na koniec spotkania powiem Ci o moich obserwacjach i wspólnie zdecydujemy, co dalej.